14 juli 2025
Zes DAF XF's trekkers zijn officieel onderdeel geworden van onze vloot. En dat is bijzonder – want dit zijn de eerste trekkers van dit type bij Veenstra|Fritom. Met 430 pk inzetbaar in heel Nederland én toegang tot emissiezones tot 2030, zijn we klaar voor de toekomst.
De nieuwste DAF XF-trekkers combineren comfort voor de chauffeur met maximale inzetbaarheid voor groupage en distributiewerk.
De cabine is ergonomisch ontworpen, met een comfortabele zitpositie die zorgt voor minder fysieke belasting tijdens lange werkdagen. De lage instap maakt het voertuig bovendien zeer geschikt voor ritten met meerdere stops – een belangrijk voordeel bij groupagevervoer.
Naast comfort biedt de nieuwe generatie ook economische voordelen. De trekkers zijn aanzienlijk zuiniger in brandstofverbruik dan hun voorgangers wat weer bijdraagt aan een duurzamer wagenpark.
Met de DAF XF investeren we in rijcomfort én in efficiënt transport – vandaag én in de toekomst.